| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808M-10C |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | X14D |
| Toepassing | Conferentiecentrum |
| Merken | Vodasafe richtingantennasignal jammer |
| Kleurenopties | Wit / zilver |
| Totaal uitgangsvermogen | 103 W (5-10 W per frequentieband) |
| Stortingsradius | 10-100 meter |
| Stroomvoorziening | AC 110-240V (50-60Hz) |
| Koelsysteem | Hoog efficiënte radiator van aluminiumlegering + 4 ventilatoren |
| Afmetingen | 380 × 280 × 130 mm |
| Verpakkingsmaat | 485 × 350 × 185 mm |
| Gewicht | Bruto gewicht (G.W.): ~ 6,0 kg |
| Garantie | 1 jaar vanaf de leveringsdatum |
| Handelsmerk | Vodasafe |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543892090 |
| Productiecapaciteit | 100 eenheden |