| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808M-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | X8plus+ |
| Sollicitatie | Vergader- en conferentieruimtes |
| Totaal uitgangsvermogen | 46 Watt |
| Dek straal af | 20-60m |
| Voeding | AC110-240V tot DC24V |
| Jamming-type | Veegstoring |
| Antennetype | 3dBi extern omnidirectioneel |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +50℃ |
| Opslagtemperatuur | -40 tot +60℃ |
| Vochtigheid | 5%-80% |
| Koelsysteem | Hoog rendement aluminium radiator, ingebouwd |
| Werktijd | Non-stop werking |
| Afmeting (LxBxH) | 388*145*55mm (exclusief antennes) |
| Afmetingen binnendoos | 470*270*130mm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| 4G1LTE | 700-803 MHz of 790-862 MHz; 37dBm/5W |
| 4G2LTE1700MHz | 1700-1800 MHz; 37dBm/5W |
| Transportpakket | Polyfoam en karton |
| Specificatie | Cellulaire stoorzenders |
| Handelsmerk | Vodasafe |
| Oorsprong | Shenzen China |
| HS-code | 8543892090 |
| Productiecapaciteit | 5000PCS/Maand |