| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT505W-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 55W (5,5W per kanaal, instelbaar) |
| Aantal kanalen | 10 onafhankelijke kanalen |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz (aanpasbaar) |
| Afschermingsbanden | CDMA/GSM/3G/4G LTE/5G, WiFi 2.4G/5G, Bluetooth, GPS, UHF, VHF |
| Jamming-bereik | 2-50 meter (instelbaar, afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Antennes | 8/10 omnidirectionele antennes met hoge versterking (magneetbasis, kabel van 1,5 m) |
| Controlemodus | Onafhankelijke AAN/UIT-schakelaar voor elk kanaal |
| Koelsysteem | Ingebouwde dubbele stille ventilatoren, 24/7 continue werking ondersteund |
| Voeding | AC 110V-240V (wereldwijd universeel) / DC 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +55ºC |
| Vochtigheid | 5% - 95% RV |
| Dimensie (host) | 220×240×160mm |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar |
| Model-NR. | WT101H20-8_5 |
| Sollicitatie | Kantoor |
| Afschermingsbanden | GSM, CDMA, 3G, 4G LTE, 5g, WiFi 2.4G/5G |
| Controle | aan/uit met schakelaar |
| Voeding | Wisselstroom 110V-240V / gelijkstroom 12V |
| Kleur | Zilver/zwart |
| Kanalen | 8 onafhankelijke kanalen |
| Jamming-bereik | 2-45m |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Transportpakket | Regelmatige verpakking |
| Specificatie | 220x240x160mm |
| Handelsmerk | Wolven team |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 STKS/jaar |