| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101TD-11 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | WT101H20-8_5 |
| Totaal uitgangsvermogen | 55W (5,5W per kanaal, verstelbaar) |
| Aantal kanalen | 10 Onafhankelijke kanalen |
| Frequentiebereik | 20-6000MHz / 700-2600MHz (aanpasbaar) |
| Beschermingsbanden | CDMA/GSM/3G/4G LTE/5G, WiFi 2.4G/5G, Bluetooth, GPS, UHF, VHF |
| Stortingsbereik | 2-50 meter (aanpasbaar, afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Antennen | 8/10 High Gain Omni-Directional Antennas (Magnetische basis, 1,5 m kabel) |
| Controlemodus | Onafhankelijke aan/uit schakelaar voor elk kanaal |
| Koelsysteem | Ingebouwde dubbele stille ventilatoren, 24/7 continue werking ondersteund |
| Stroomvoorziening | AC 110V-240V (Global Universal) / DC 12V |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Vochtigheid | 5% - 95% RH |
| Dimensie (host) | 220 × 240 × 160 mm |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar |
| Kanaal | Frequentiebereik |
|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM: 850 tot 960 MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G LTE: 725-770MHz (VS) of 790-826MHz (EU) |
| CH6 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((VS) of 2500-2690MHz ((EU) |
| CH7 | WIFI 2.4: 2400-2500MHz |
| CH8 | GPS: 1520-1650MHz |