| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101TC-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | JM311018 |
| Toepassingen | Militaire eenheden, gevangenispolitie, bomopruiming |
| Jamming-bereik | 1000-2000 meter |
| Totaal uitgangsvermogen | 1000W |
| Afmetingen | 602×428×272 mm |
| Gewicht | 45,00 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voeding | AC110-240V |