| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808M-8C |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Hoogwaardige stoorzenders die veel worden gebruikt in militaire eenheden, gevangenissen, politie, bommenopruimingsdiensten en veiligheidsdiensten. Geschikt voor gevangenissen, benzinestations, wachtposten, scholen, kerken, vergaderruimtes, bibliotheken, ziekenhuizen, theaters, klaslokalen en andere belangrijke locaties en situaties.
Deze waterdichte gsm-stoorzender biedt een hoog vermogen tot jamming. Speciaal ontworpen voor gevangenissen, detentiecentra en penitentiaire inrichtingen om de veiligheidsrisico's aanzienlijk te verminderen. Voorzien van metalen behuizing voor duurzaamheid en geïntegreerd luchtfilter voor optimale werking van het koelsysteem.
| 20-300 MHz | 100w DDS |
| 300-500 MHz | 100w DDS |
| 500-1000 MHz | 100w DDS |
| 1000-1500 MHz | 50w DDS |
| 1500-2000 MHz | 50w DDS |
| 2000-2500 MHz | 50w DDS |
| 2500-3000 MHz | 50w DDS |
| 3000-3600 MHz | 50w DDS |
| 720-826 MHz 4G LTE | 50w |
| 850-960 MHz GSM850/900 | 50w |
| 1805-1990 MHz DCS/STUKS | 50w |
| 2110-2170 MHz 3G | 50w |
| 2300-2400(VS) / 2570-2690(EU) 4G WIMAX | 50w |
| 3400-3600 MHz/3600-3800 MHz 5G | 50w |
| 2400-2500MHz WIFI 2.4G | 50w |
| 5700-5800 WIFI 5.8G | 15w (optioneel) |
| Totaal RF-vermogen | 1000Watt |
| Voeding | AC110-240V |
| Afschermingsgebied | 100-2000 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Koelsysteem | Systematisch slim koelsysteem |
| Systeembescherming | VSWR, overspanning, overstroom |
| Jammende bron | DDS-brontechnologie |
| Afstandsbediening | Volledige systeembediening (optioneel) |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Voertuigplatform | Off-road auto met vierwielaandrijving |
| Gewicht | 45,00 kg |
| Grootte (L×B×H) | 620×428×270mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |