| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101Q2-16 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | 099 |
| Toepassing | Vliegveld, Regering, Kernenergie, Gevangenis, Grensverdediging |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Naverkoopservice | 24 uur online technische ondersteuning |
| Stijl | Moderne |
| Transportpakket | Verpakking |
| Specificatie | 700*550*300 mm |
| Handelsmerk | Op maat |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8517699000 |
| Productiecapaciteit | 5000/jaar |
| Deelnummer | PTC-WP800W |
| Werkfrequenties | 8 Frequentie |
| Uitgangsvermogen | Totaal 690 W voor de optie |
| Jam Range | 20-100m @ -85dBm omgevingssignaalsterkte |
| Afstandsbediening | IR-afstandsbediening voor aan/uitzetten |
| Softwarecontrole | Bewaking van alle jammers |
| Afmeting | 700*550*300 mm (LxWxD) |
| Stroomvoorziening | AC220V/DC-48V (UPS) |
| Koelsysteem | Hoog efficiënte radiator van aluminiumlegering |
| Werktijd | Niet stoppen met werken |
| Energieverbruik | 2000 W |
| Waterdicht niveau | IP65 |
| Garantie | 2 jaar |
| Kanalen nr. | Frequenties | RF-uitgangsvermogen +/-1 dBm |
|---|---|---|
| 1 | 790-894 MHz | 100 W |
| 2 | 925-960 MHz | 100 W |
| 3 | 1805-1880MHz | 100 W |
| 4 | 2110-2170MHz | 100 W |
| 5 | 2620-2690 MHz | 100 W |
| 6 | 2400-25000 MHz | 100 W |
| 7 | 5150-5850 MHz | 40 W |
| 8 | 3400-3800 MHz | 50 W |