| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101B-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
The GW-J265DW Outdoor Installing Five Band 400W High Power Signal Jammer is designed to manage illegal cell phone use in prisons and government facilities. De GW-J265DW Outdoor Installing Five Band 400W High Power Signal Jammer is ontworpen om illegaal gebruik van mobiele telefoons in gevangenissen en overheidsfaciliteiten te beheersen.Deze robuuste oplossing blokkeert effectief gesmokkelde telefoons van het maken van oproepen met behulp van geavanceerde RF jamming technologie.
| Modelnummer | Geïntegreerde technologieën |
| Toepassing | Gevangenis, gevangenis |
| Transportpakket | Neutrale verpakking |
| Specificatie | ISO9001 |
| Handelsmerk | Greetwin |
| Oorsprong | Shenzhen |
| HS-code | 8517699000 |
| Productiecapaciteit | 10,000 PCS/maand |
Gevangenissen, overheidsfaciliteiten, olie- en gasopslagfaciliteiten, kerken, theaters, bibliotheken, musea, rechtbanken, grenswacht en douane, moskeeën, en andere veilige locaties.
| Uitgangsinterface | Beschrijving | Schildbandfrequentie | RF-uitgangsvermogen |
|---|---|---|---|
| CH1 | CDMA800 | 851-894 MHz | 50 dBm |
| CH2 | WCDMA 3G | 2110-2170 MHz | 50 dBm |
| CH3 | GSM900 | 925-960 MHz | 50 dBm |
| CH4 | GSM1800/PCS 1900 | 1805-1880 MHz / 1930-1990 MHz | 50 dBm |
| Stroomvoorziening | AC220V of 110V |
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watt |
| Energieverbruik | 1200 Watt |
| Gewicht | 28 kg |
| Grootte (L×W×H) | 592 × 395 × 265 mm |
| Vochtigheid | 30% tot 95% |
| Versnellingstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Nummer van de jammermodule | 4 |
| Koelsysteem | Systematisch slim koelsysteem |
| Bescherming van het systeem | VSWR, overspanning, circuit, schok, temperatuur |
| Jamming Bron | Frequentie-scantechnologie |
| Type antenne | High Gain Directional Panel Antennas of Omni Antenna |
| Stortingsbereik | 50-600m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
The booster is designed for wall mounting using expansion bolts:
T/T, Western Union, Paypal, en Credit Card zijn beschikbaar. We recommend usingHandelszekerheidvoor de meest gunstige en veilige betaalmethode.
| Hoeveelheid | Levertyd | Aflevering naar Amerika/Middle East/Azië/Europa |
|---|---|---|
| < 20 stuks | 3-5 werkdagen | 3-7 werkdagen door DHL 5-7 werkdagen per FedEx/UPS |
| 20 tot 100 stuks | 7-15 werkdagen | |
| > 100 stuks | 15-24 werkdagen |
Ja, we kunnen aanpassen2G/3G/4G/5G/GSM/CDMA/DCS/AWS/PCS/WCDMA/LTE, en andere frequentiebanden volgens uw vereisten.
We zullen helpen bij het identificeren van de frequenties die je nodig hebt en eventuele technische problemen aanpakken.