| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101B-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT500132 |
|---|---|
| Toepassing | Gevangenis-, bomverwijderings- en beveiligingsdiensten |
| Stortingsbereik | 200-500 meter |
| Uitgangsvermogen | 80-350 Watt (aanpasbaar) |
| Werktijd | 24 uur/365 dagen continue werking |
| Gewicht (zonder antennes) | tot 35 kg |
| Afmetingen | 36.5 × 25 × 48 cm |
| Koelsysteem | Actieve "intelligente" koeling met geïntegreerd luchtfilter |
| Stroomvoorziening | AC110-240V, DC-24V met ingebouwde standbybatterij |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz / GSM: 925-960 MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((VS) of 2620-2690MHz ((EU) |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz (VS) of 790-826MHz (EU) |
| Leveringstermijn | 2-3 weken na bevestiging van de bestelling en voorschot |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden met gratis software-updates |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |