| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 101H10B-12 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Kanaal | Frequentiebereik (MHz) | Doelsignaal | Uitgangsvermogen |
|---|---|---|---|
| CH1 | 617-698 MHz | 5G Sub-6 (laagband) | 10W |
| CH2 | 700-803 MHz | 4G LTE 700 (VS) | 10W |
| CH3 | 790-826 MHz | 4G LTE 800 (EU) | 10W |
| CH4 | 851-894 MHz | CDMA 850 | 10W |
| CH5 | 920-965 MHz | GSM 900 | 10W |
| CH6 | 1170-1390 MHz | GPS L2/L3/L4/L5, Glonass | 10W |
| CH7 | 135-175 MHz | VHF, LoJack | 5W |
| CH8 | 315 MHz | RC 315 (Auto afstandsbediening) | 5W |
| CH9 | 400-470 MHz | UHF, tweerichtingsradios | 5W |
| CH10 | 433-434MHz | RC 433 | 5W |
| CH11 | 868 MHz | RC 868 (Europese afstandsbedieningen) | 5W |
| CH12 | 1560-1620 MHz | GPS L1, Glonass L1 | 10W |
| CH13 | 1805-1880MHz | DCS 1800 | 10W |
| CH14 | 1920-2000MHz | PCS 1900 | 10W |
| CH15 | 2110-2180MHz | 3G UMTS, WCDMA | 10W |
| CH16 | 2300-2400 MHz | 4G TD-LTE | 8W |
| CH17 | 2400-2500 MHz | Wifi 2.4G, Bluetooth | 8W |
| CH18 | 2500-2690 MHz | 4G LTE 2600 | 8W |
| CH19 | 3300-3800 MHz | 5G C-band (n77/n78) | 4-8W |
| CH20 | 5100-5900 MHz | Wifi 5.2G/5.8G | 4W |
| Productnaam | Signaljammer op voertuig gemonteerd |
|---|---|
| Productsoort | Convoy Jammer / Vehicle RF Blocker |
| Aantal kanalen | 6 / 8 / 12 / 16 / 24 |
| Frequentiebereik | 20-6000MHz (aanpasbaar) |
| Totaal RF-vermogen | [50W / 850W / 1100W / 1800W] |
| Vermogen per kanaal | Tot 100W (50dBm) voor bepaalde banden |
| Stortingsradius | 100-500m (LOS-omgeving, -75 dBm) |
| Storingstechnologie | DDS digitale frequentiesynthese / FPGA |
| Stroomvoorziening | DC 12-24V / AC 220V optioneel / DC 28V batterij |
| Backup van de batterij | Optioneel ingebouwde batterij (≥ 60 minuten) |
| Energieverbruik | [200W - 6000W] |
| Koelsysteem | Aluminium warmteafvoer + intelligente ventilatoren |
| Werktemperatuur | -30°C tot +65°C |
| Ingangsbescherming | IP65 / IP68 (optioneel) |
| Type antenne | Omnidirectionele glasvezel / Directionele paneel |
| Antennewinst | ≥ 8 dBi |
| Kanalcontrole | Onafhankelijk aan/uit per kanaal |
| Afstandsbediening | Draadloze bestuurder/passagierscontroller |