| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 101H100-14 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Kanaal | Frequentiebereik (MHz) | Doelsignaal | Uitgangsvermogen |
|---|---|---|---|
| CH1 | 617-698 MHz | 5G Sub-6 (lage band) | 10W |
| CH2 | 700-803 MHz | 4G LTE 700 (VS) | 10W |
| CH3 | 790-826 MHz | 4G LTE 800 (EU) | 10W |
| CH4 | 851-894 MHz | CDMA 850 | 10W |
| CH5 | 920-965 MHz | GSM-900 | 10W |
| CH6 | 1170-1390 MHz | GPS L2/L3/L4/L5, Glonass | 10W |
| CH7 | 135-175 MHz | VHF, LoJack | 5W |
| CH8 | 315 MHz | RC 315 (Autoafstandsbedieningen) | 5W |
| CH9 | 400-470 MHz | UHF, tweerichtingsradio's | 5W |
| CH10 | 433-434 MHz | RC433 | 5W |
| CH11 | 868 MHz | RC 868 (Europese afstandsbedieningen) | 5W |
| CH12 | 1560-1620 MHz | GPS L1, Glonass L1 | 10W |
| CH13 | 1805-1880 MHz | DCS 1800 | 10W |
| CH14 | 1920-2000 MHz | STUKS 1900 | 10W |
| CH15 | 2110-2180 MHz | 3G UMTS, WCDMA | 10W |
| CH16 | 2300-2400 MHz | 4G TD-LTE | 8W |
| CH17 | 2400-2500 MHz | Wi-Fi 2.4G, Bluetooth | 8W |
| CH18 | 2500-2690 MHz | 4G LTE2600 | 8W |
| CH19 | 3300-3800 MHz | 5G C-band (n77/n78) | 4-8W |
| CH20 | 5100-5900 MHz | Wi-Fi 5.2G/5.8G | 4W |
| Productnaam | Op een voertuig gemonteerde signaalstoorzender |
| Producttype | Konvooistoorzender / Voertuig RF Blocker |
| Aantal kanalen | [6 / 8 / 12 / 16 / 24] |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz (aanpasbaar) |
| Totaal RF-vermogen | [50W / 850W / 1100W / 1800W] |
| Vermogen per kanaal | Tot 100 W (50 dBm) voor geselecteerde banden |
| Jamming straal | 100-500 m (LOS-omgeving, -75 dBm) |
| Jamming-technologie | DDS digitale frequentiesynthese / FPGA |
| Voeding | DC 12-24V / AC 220V optioneel / DC 28V batterij |
| Batterij back-up | Optionele ingebouwde batterij (≥60 minuten) |
| Stroomverbruik | [200W - 6000W] |
| Koelsysteem | Aluminium koellichaam + intelligente ventilatoren |
| Bedrijfstemperatuur | -30℃ tot +65℃ |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 / IP68 (optioneel) |
| Antennetype | Omnidirectioneel glasvezel/directioneel paneel |
| Antenne winst | ≥8 dBi |
| Kanaalcontrole | Onafhankelijk aan/uit per kanaal |
| Afstandsbediening | Bedrade bestuurders-/passagierscontroller |