| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101F-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | DSJ-IB-5 |
| Uitgangsvermogen | 400W |
| Voeding | AC110~220V tot DC24V |
| Ingebouwde oplaadbare batterij | 25000 mAh |
| Batterijwerktijd | 35 minuten |
| Jamming-bereik | 1000-2000 meter |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Afmetingen verpakking | 75×50×51cm |
| Pakket gewicht | 45 kg |
| Handelsmerk | DSJ |
| Oorsprong | Shenzhen |