| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H5-3 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | JM139005 |
| Toepassing | Gevangenis-, bomverwijderings- en beveiligingsdiensten |
| Gewicht van het product | 350,00 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Tot 2500 m |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Type | Buiten |
| Signal jammer voor | Drone Jammer |
| Jammerfrequentie | 2.4G, 5.8G, GPS L1, GPS L2~L5, Wi-Fi 5.2G, 3.6G, 433 |
| Transportpakket | Afmetingen: 450*380*350 mm |
| Handelsmerk | Wolvesteam |
| Oorsprong | VS |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 per jaar |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | GPS L2~L5: 1100-1300MHz |
| CH6 | Wi-Fi 5.2G: 5100-5500MHz |
| CH7 | Wifi 3.6G: 3500-3600MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Stortingsbereik | Tot 2500 m (afhankelijk van de signaalsterkte) |
| Afmetingen van het apparaat | 450*380*350 mm |
| Gewicht van het product | 35.00kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stroomvoorziening | AC 110/220V, DC 12V of DC 24V (facultatief) |
| Antennen | Hightech rubber (8 stuks) |
| Leveringsschema | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |