| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H5-18 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | JM139005 |
| Toepassing | Gevangenis-, bomverwijderings- en beveiligingsdiensten |
| Gewicht | 350,00 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Tot 2500 meter |
| Type | Buitenaardse drone jammer |
| Afmetingen | 450 × 380 × 350 mm |
| Oorsprong | VS |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | GPS L2~L5: 1100~1300MHz |
| CH6 | Wi-Fi 5.2G: 5100-5500MHz |
| CH7 | Wifi 3.6G: 3500-3600MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Categorie | Detail |
|---|---|
| Leveringstermijn | 3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal per jaar |