| Merknaam: | Wolves Team |
| Modelnummer: | 808-16 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Levertijd: | 7-15 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, Western Union |
Dit krachtige stationaire interferentiesysteem is ontworpen voor examenzalen, vergaderruimtes, overheidsfaciliteiten en bedrijfsbeveiligingstoepassingen. Het blokkeert tegelijkertijd 2G/3G/4G/5G, GPS L1/L2/L5, WiFi 2.4G/5.8G, VHF/UHF en RC-frequenties (315/433/868MHz) binnen een straal van 20-60 meter. Deze desktopstoorzender, aangedreven door AC 100-240V met optionele DC 12-24V-ingang, is ideaal voor continu 24/7 gebruik in gevoelige omgevingen die een betrouwbare signaalontkenning vereisen.
| Kanaal | Frequentiebereik (MHz) | Doelsignaal | Uitgangsvermogen |
|---|---|---|---|
| CH1 | 617-698 MHz | 5G Sub-6 (lage band) | 10W |
| CH2 | 700-803 MHz | 4G LTE 700 (VS) | 10W |
| CH3 | 790-826 MHz | 4G LTE 800 (EU) | 10W |
| CH4 | 851-894 MHz | CDMA 850 | 10W |
| CH5 | 920-965 MHz | GSM-900 | 10W |
| CH6 | 1170-1390 MHz | GPS L2/L3/L4/L5, Glonass | 10W |
| CH7 | 135-175 MHz | VHF, LoJack | 5W |
| CH8 | 315 MHz | RC 315 (Autoafstandsbedieningen) | 5W |
| CH9 | 400-470 MHz | UHF, tweerichtingsradio's | 5W |
| CH10 | 433-434 MHz | RC433 | 5W |
| CH11 | 868 MHz | RC 868 (Europese afstandsbedieningen) | 5W |
| CH12 | 1560-1620 MHz | GPS L1, Glonass L1 | 10W |
| CH13 | 1805-1880 MHz | DCS 1800 | 10W |
| CH14 | 1920-2000 MHz | STUKS 1900 | 10W |
| CH15 | 2110-2180 MHz | 3G UMTS, WCDMA | 10W |
| CH16 | 2300-2400 MHz | 4G TD-LTE | 8W |
| CH17 | 2400-2500 MHz | Wi-Fi 2.4G, Bluetooth | 8W |
| CH18 | 2500-2690 MHz | 4G LTE2600 | 8W |
| CH19 | 3300-3800 MHz | 5G C-band (n77/n78) | 4-8W |
| CH20 | 5100-5900 MHz | Wi-Fi 5.2G/5.8G | 4W |
Opmerking: Frequentiebanden en vermogensniveaus kunnen volledig worden aangepast op basis van regionale vereisten. Neem contact met ons op met uw doelfrequenties voor een aangepaste configuratie.
| Productnaam | Op een voertuig gemonteerde signaalstoorzender |
| Producttype | Konvooistoorzender / Voertuig RF Blocker |
| Aantal kanalen | [6 / 8 / 12 / 16 / 24] |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz (aanpasbaar) |
| Totaal RF-vermogen | [50W / 850W / 1100W / 1800W] |
| Vermogen per kanaal | Tot 100 W (50 dBm) voor geselecteerde banden |
| Jamming straal | 100-500 m (LOS-omgeving, -75 dBm) |
| Jamming-technologie | DDS digitale frequentiesynthese / FPGA |
| Voeding | DC 12-24V / AC 220V optioneel / DC 28V batterij |
| Batterij back-up | Optionele ingebouwde batterij (≥60 minuten) |
| Stroomverbruik | [200W - 6000W] |
| Koelsysteem | Aluminium koellichaam + intelligente ventilatoren |
| Bedrijfstemperatuur | -30℃ tot +65℃ |
| Bescherming tegen binnendringing | IP65 / IP68 (optioneel) |
| Antennetype | Omnidirectioneel glasvezel/directioneel paneel |
| Antenne winst | ≥8 dBi |
| Kanaalcontrole | Onafhankelijk aan/uit per kanaal |
| Afstandsbediening | Bedrade bestuurders-/passagierscontroller |
Shenzhen Dezhen Technology Electronics Co., Ltd. werd opgericht in 2014. Wij zijn een hightech onderneming gespecialiseerd in het onderzoek en de productie van hoogwaardige producten voor draadloze communicatietechnologie, met name gericht op kortegolf (HF), zeer hoge frequentie (VHF), ultrahoge frequentie (UHF), radiofrequentie (RF) en microgolf (MW) frequentiebanden (met een bereik van 20 MHz tot 6000 MHz), inclusief maar niet beperkt tot smalband, breedband, lineair, hoog gain-, high-power- en low-power-modellen. Alle producten hebben betrouwbaarheidstesten ondergaan.
We richten ons op onafhankelijk onderzoek en productie van tegenmaatregelen tegen drones om de veiligheid en privacy van de luchtvaart te waarborgen, maar vereisen de noodzakelijke wettelijke toestemming. Dit apparaat is ontworpen om satellietpositioneringssignalen, waaronder GPS, Beidou, GLONASS en Galileo, te verstoren en te blokkeren. Bovendien kan het ook de veelgebruikte ISM 2,4GHz- en ISM 5,8GHz-frequentiebanden voor drones verstoren en blokkeren, waardoor de onderbreking van afstandsbediening, beeldoverdracht, positionering en andere signalen wordt geforceerd, waardoor functies zoals gedwongen landing, terugkeer en zweven worden bereikt. Onze belangrijkste producten zijn onder meer signaalversterkers, RF-vermogensversterkermodules, draadloze signaalcontrolesystemen, draadloze signaaltegenmaatregelen, draadloze signaalinterferentieapparatuur en explosieveilige interferentieapparatuur. Onze producten worden veel gebruikt in de telecommunicatie, wetenschappelijke onderzoeksinstellingen, professionele RF-communicatiemodules ter plaatse, dekkingssystemen voor communicatiesignalen, professionele meetapparatuur en elektronische oorlogsvoeringvelden.