| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850 MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | GPS L2~L5: 1100~1300 MHz |
| CH6 | Wi-Fi5.2G: 5100-5500 MHz |
| CH7 | WiFi3.6G: 3500-3600 MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Jamming-bereik | Tot 2500m (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Afmetingen apparaat | 450×380×350mm |
| Productgewicht | 35,00 kg |
| Voeding | AC 110/220V, DC 12V/24V (optioneel) |
| Antennes | 8 hightech rubberen eenheden |
| Leveringsschema | 3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% vooraf, 50% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |