| Merknaam: | WolvesTeam |
| Modelnummer: | JM170418-3 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 1-3 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 315 MHz, 330 MHz, 390 MHz, 433 MHz |
| Voeding | DC9V superalkalinebatterij x 1 |
| Bedrijfsbereik | Tot 100 meter (straal van 50 meter) |
| Werkende stroom | 240mA |
| Afmetingen | 200 × 60 × 25 mm |
| Kleur | Zwart |