| Merknaam: | WolvesTeam |
| Modelnummer: | JM170418-20 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 1-3 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Frequentiebereik | 270 MHz / 330 MHz / 390 MHz / 418 MHz |
| Stroomvoorziening | DC9V superalkaliene batterij × 1 |
| Operatiebereik | tot 100 meter (50 meter straal) |
| Werkstroom | 240 mA |
| Afmetingen | 200 × 60 × 25 mm |
| Kleur | Zwart |