| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Betrokken frequentiebereiken |
|
| Compatibele systemen | Wereldwijde mobiele netwerken |
| Voeding | AC 110V-240V, DC 24V-27V 15A |
| Bedrijfstijd | 24 uur continubedrijf |
| Afschermingsradius | Tot 700 meter (-75 dBm, afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Antenne-opties | Omnidirectionele of directionele antenne (optioneel) |
| Totaal uitgangsvermogen | 800W |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Relatieve vochtigheid | ≤90% (RV) |
| Luchtdruk | 86-106 kPa |
| Gewicht | 34 kg |
| Afmetingen | 385 mm (L) × 340 mm (B) × 180 mm (H) - exclusief antenne |