| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Frequentie dekking |
|
| Compatibele systemen | Wereldwijde mobiele netwerken |
| Stroomvoorziening | AC 110V-240V, DC 24V-27V 15A |
| Operatietijd | 24 uur continu |
| Stortingsradius | Tot 800 meter (afhankelijk van de lokale signaalsterkte) |
| Antenne-opties | Omni-directional of Directional (optioneel) |
| Totaal uitgangsvermogen | 1000 W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 90% (RH) |
| Luchtdruk | 86-106 kPa |
| Gewicht | 40 kg |
| Afmetingen | 385 mm (L) × 340 mm (W) × 180 mm (H) - met uitzondering van antennes |