| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3-4 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5850 MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | WIFI 5.2: 5100-5200 MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Jamming-bereik | Tot 1 km-3 km |
| Voeding | AC 110V/220V, DC 12V/24V (optioneel) |
| Antennes | Ingebouwde antennes |
| Afmetingen | 960×400×230 mm |
| Gewicht | 7,00 kg |
| Ingebouwde batterij | DC-24V 8AH / Ondersteunt een werking van 120 minuten |