| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101H10A-8 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT311005 |
| Sollicitatie | Examenzaal |
| Jamming-bereik | Tot 30 meter |
| Type | Desktop-stoorzender |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Afmetingen | 395 × 238 × 60 mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Kleuropties | Zilver / Zwart |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz |
| CH2 | GSM: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH4 | STUKS: 192-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170 MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (VS) of 790-826 MHz (EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz (VS) of 2620-2690MHz (EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| Frequentieband | Bereik |
|---|---|
| CDMA800 | 851-894 MHz |
| GSM-900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| Wi-Fi 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| GPS-L1-L4 | 1100-1600 MHz |
| VHF/UHF | 135-470 MHz |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V AC |
| AC-adapter | AC100-240V-DC12V |
| Externe antennes | Omnidirectioneel, alleen downlink met alle TX-frequenties gedekt |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Afmetingen transportpakket | 330 × 238 × 65 mm |
| Garantieperiode | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van het totaal voor elk jaar na het 4e jaar |
| Levertijd | 3-7 dagen na orderbevestiging |