| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101-PB-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | HSKST-PLC |
| Certificeringen | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Nominale spanning | Wisselstroom 380V/220V, 50Hz |
| Nominale stroom | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Korte tijd bestand tegen stroom | 16 kA, 25 kA, 31,5 kA, 50 kA |
| Beschermingsniveau | IP30-IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ tot +40℃ |
| Installatiemethode | Op de vloer gemonteerd, aan de muur gemonteerd |
| Beschermingsniveau | IP30, IP40, IP54 |
| Kastmateriaal | 1,2-2,0 mm koudgewalste stalen platen |
| Externe afmetingen | 2200 mm hoogte (aanpasbaar) |
| Nominale werkspanning | 380V, 400V, 660V |
| Nominale stroom stroom | 630A tot 5000A |
| Kortsluiting weerstaan | 25 kA, 31,5 kA, 40 kA, 50 kA |
| Pakketgrootte | 60 cm × 120 cm × 180 cm |
| Bruto gewicht | 100 kg |
| Transportpakket | Standaard export houten kist met pallet |