| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT505W-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Professionele complete set aanpassingen van elektriciteitsdistributie-kasten en technische ondersteunende diensten voor industriële toepassingen.We zijn gespecialiseerd in oplossingen voor fabrieken., gebouwen en nieuwe energieprojecten.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | HSKST-PLC |
| Certificeringen | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Nominale spanning | AC 380V/220V, 50Hz |
| Nominale stroom | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Kortdurend tegenstrijdige stroom | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Beschermingsniveau | IP30-IP66 |
| Werktemperatuur | -10°C tot +40°C |
| Installatiemethode | Vloer- en wandmontage |
Complete geïntegreerde oplossing voor lage-spanningsverdeling en motorbesturing op maat voor grootschalige industriële installaties.zachte start/variabele frequentieregeling, en intelligente bewakingssystemen.
Maandelijkse productiecapaciteit: 2000 eenheden met de mogelijkheid om grootschalige projecten efficiënt te verwerken.
Ja, wij zijn een fabrikant. Onze fabriek en het hoofdkantoor bevinden zich in de stad Fuzhou, provincie Fujian, China, ongeveer 60 minuten van de luchthaven Changle en 30 minuten van het treinstation van Fuzhou.
Volledige set van lage spanning distributie kast, laden kast, distributie dozen, elektrische kast, stroomkasten, ATS kast, generator synchronisatie panelen,met een vermogen van niet meer dan 50 W.
Geef gedetailleerde technische specificaties, SLD (single line diagram) of gerelateerde tekeningen via e-mail, WeChat, WhatsApp of telefoon.Ons verkoopteam zal offerten en ondersteuning bieden tijdens het hele proces.
We accepteren flexibele betaalmethoden, waaronder onherroepelijke L/C op zicht, 30% aanbetaling met 70% saldo nadat de goederen klaar zijn.en WeChat betalingen.