| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808R-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | HSKST-PLC |
| Certificering | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Nominale spanning | AC 380V/220V, 50Hz |
| Nominale stroom | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Kortdurend tegenstrijdige stroom | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Beschermingsniveau | IP30-IP66 |
| Werktemperatuur | -10°C tot +40°C |
| Installatiemethode | Vloer- en wandmontage |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP30, IP40, IP54 |
| Materiaal van de kasten | 1.2-2.0 mm koudgewalste stalen platen |
| Externe afmetingen | Hoogte 2200 mm (aanpasbaar) |
| Nominale werkspanning | 380V, 400V, 660V |
| Nominale stroom van de busbalk | 630A tot 5000A |
| Kortsluiting, weerstaan stroom | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |