| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808R-400-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Modelnummer | HSKST-PLC |
| Certificeringen | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Vormfactor | Volverpakking |
| Operatiespanning | Laagspanning |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Toepassingsgebied | Industrie, fabrieken, gebouwen, nieuwe energie, enz. |
| Schelpenmateriaal | Aanpasbaar |
| Beschermingsgraad | IP30-IP66 |
| Compatibele merken | ABB, Chint, Omron, Delixi, enz. |
| Nominale spanning | AC 380V/220V, 50Hz |
| Nominale stroom | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Kortdurend tegenstrijdige stroom | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Nominale isolatiespanning | 660 V |
| Busbar-systeem | Koperen staaf (TMY) |
| Power Factor. | 0.8~0.95 (achterstand) |
| Materiaal van de kasten | 1.5 tot en met 2.0 mm |
| Installatiemethode | Vloer- en wandmontage |
| Beschermingstype | Overbelastingbescherming, kortsluitbescherming, enz. |
| Operatiemodus | Handmatige bediening, elektrische bediening (facultatief) |
| Interne scheiding | Functionele eenheidsverdeling |
| Werktemperatuur | -10°C~+40°C |
| Hoogte | ≤ 2000 m |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP30, IP40, IP54 |
| Materiaal van de kasten | 1.2-2.0 mm koudgewalst staal |
| Buitenste hoogte | 2200 mm (aanpasbaar) |
| Nominale werkspanning | 380V, 400V, 660V |
| Nominale isolatiespanning | 660 V of 1000 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz of 60 Hz |
| Nominale stroom van de busbalk | 630A tot 5000A |
| Kortsluiting weerstaan | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Grootte van de laden | 1/2, 1, 1.5, 2, 3 eenheden |
| Nominale draaicurrent | 100A - 1600A |
| Mechanische levensduur | ≥ 2000 bewerkingen |
| Elektrische levensduur | ≥ 1000 bewerkingen |