| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808W-50-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP30, IP40, IP54 |
| Materiaal van de kasten | Koudgewalste stalen platen van hoge kwaliteit (dikte 1,2 - 2,0 mm) |
| Externe afmetingen | Standaardhoogte 2200 mm (aanpasbaar) |
| Nominale werkspanning | 380V, 400V, 660V |
| Nominale isolatiespanning | 660 V of 1000 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz of 60 Hz |
| Nominale stroom van de busbar | 630A tot 5000A |
| Kortsluiting, weerstaan stroom | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Grootte van de lade | 1/2 eenheid, 1 eenheid, 1,5 eenheid, 2 eenheid, 3 eenheid |
| Nominale stroom van de trekker | 100A - 1600A |
| Mechanische levensduur | ten minste 2000 keer |
| Elektrische levensduur | Ten minste 1000 keer |