| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808W-50-7DDS |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
We zijn gespecialiseerd in industriële elektrische oplossingen.het verstrekken van uitgebreide aanpassing van de elektriciteitsdistributie kast voor de bouw van nieuwe fabrieken, renovatie van faciliteiten en gespecialiseerde toepassingen.
| Modelnummer | HSKST-PLC |
| Certificeringen | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Nominale spanning | AC 380V/220V, 50Hz |
| Nominale stroom | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Kortdurend tegenstrijdige stroom | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Beschermingsniveau | IP30-IP66 |
| Werktemperatuur | -10°C tot +40°C |
Geschikt voor stedelijke watervoorziening, rioleringssystemen, afvalwaterzuivering, waterbesparende irrigatie, kleine waterkrachtcentrales, fotovoltaïsche nieuwe energie, outdoor industriële automatisering,milieubewakingsstations, en verschillende motorbesturingstoepassingen in complexe buitenomgevingen.
Volledige geïntegreerde oplossing voor grootschalige petrochemische installaties met dubbele inkomende lijnredundantie, multicircuit stroomvoorziening, zachte start/variabele frequentieregeling,en intelligente bewakingssystemen.
| Beschermingsniveau | IP30, IP40, IP54 |
| Materiaal van de kasten | 1.2-2.0 mm koudgewalste stalen platen |
| Externe afmetingen | Hoogte 2200 mm (aanpasbaar) |
| Nominale werkspanning | 380V, 400V, 660V |
| Nominale stroom van de busbalk | 630A tot 5000A |
| Kortsluiting, weerstaan stroom | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Pakketgrootte | 60 cm × 120 cm × 180 cm |
| Bruto gewicht van het pakket | 100 kg |
| Productiecapaciteit | 2000 eenheden per maand |