| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808W-100-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Modelnummer | HSKST-PLC |
| Certificeringen | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Operatiespanning | Laagspanning |
| Nominale spanning | AC 380V/220V, 50Hz |
| Nominale stroom | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Kortdurend tegenstrijdige stroom | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Nominale isolatiespanning | 660 V |
| Busbar-systeem | Koperen staaf (TMY) |
| Power Factor. | 0.8~0.95 (achterstand) |
| Installatiemethode | Vloer- en wandmontage |
| Werktemperatuur | -10°C~+40°C |
| Hoogte | ≤ 2000 m |