| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808W-100-5 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP30, IP40, IP54 |
| Materiaal van de kasten | 1.2-2.0 mm koudgewalst staal |
| Externe afmetingen | Hoogte 2200 mm (aanpasbaar) |
| Nominale werkspanning | 380V, 400V, 660V |
| Nominale isolatiespanning | 660 V of 1000 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz of 60 Hz |
| Nominale stroom van de busbalk | 630A tot 5000A |
| Kortsluiting weerstaan | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Grootte van de laden | 1/2, 1, 1.5, 2, 3 eenheden |
| Nominale draaicurrent | 100A - 1600A |
| Mechanische levensduur | ≥ 2000 bewerkingen |
| Elektrische levensduur | ≥ 1000 bewerkingen |