| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808W-100-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Professionele complete set aanpassingen van elektriciteitsdistributie-kasten en technische ondersteunende diensten voor industriële elektrische toepassingen.
| Model nr. | HSKST-PLC |
| Certificering | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Operatiespanning | Laagspanning |
| Toepassingsgebied | Industrie, fabrieken, gebouwen, nieuwe energie, enz. |
| Merken | ABB, Chint, Omron, Delixi, enz. |
| Nominale spanning | AC 380V/220V, 50Hz |
| Nominale stroom | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Installatiemethode | Vloer- en wandmontage |
| Oorsprong | Fujian, China |
We bieden uitgebreide diensten voor het aanpassen van elektriciteitsdistributie-kasten en technische ondersteuning, waaronder:
Uitgerust met hoogwaardige industriële componenten, waaronder S7-1200 serie PLC, SITOP industriële stroomvoorziening, batterij back-up unit, schakelaars, AC contactors,en temperatuur/vochtigheidscontrolesystemen.
Geschikt voor waterbeschermingsprojecten, stedelijke watervoorziening, afvalwaterzuivering, fotovoltaïsche nieuwe energie, outdoor industriële automatisering en milieubewakingsstations.
Complete geïntegreerde oplossing voor lage-spanningsverdeling en motorbesturing op maat voor grootschalige petrochemische installaties, met dubbele inkomende lijnredundantie en intelligente monitoring.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP30, IP40, IP54 |
| Materiaal voor kasten | Koudgewalste stalen platen van hoge kwaliteit (1,2-2,0 mm) |
| Externe afmetingen | Hoogte: 2200 mm (aanpasbaar) |
| Nominale werkspanning | 380V, 400V, 660V |
| Nominale stroom van de busstaaf | 630A tot 5000A |
| Kortsluiting tegenstrijdige stroom | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |