| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808W-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP30, IP40, IP54 |
| Kastmateriaal | Hoogwaardige koudgewalste staalplaten (1,2-2,0 mm dikte) |
| Externe afmetingen | Standaard hoogte 2200 mm (aanpasbaar) |
| Nominale werkspanning | 380V, 400V, 660V |
| Nominale isolatiespanning | 660V of 1000V |
| Nominale frequentie | 50 Hz of 60 Hz |
| Nominale stroom stroom | 630A tot 5000A |
| Kortsluiting is bestand tegen stroom | 25 kA, 31,5 kA, 40 kA, 50 kA |
| Lade maten | 1/2 eenheid, 1 eenheid, 1,5 eenheid, 2 eenheid, 3 eenheid |
| Nominale stroom lade | 100A - 1600A |
| Mechanische levensduur | ≥2000 bewerkingen |
| Elektrische levensduur | ≥1000 bewerkingen |