| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808BA-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangspoort | Frequentie |
|---|---|
| CH1 | 720-840 MHz |
| CH2 | 830-940 MHz |
| CH3 | 950-1050 MHz |
| CH4 | 2400-2500 MHz |
| CH5 | 5725-5850 MHz |
| Totaal vermogen | 250W |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
| Dimensie | 45*25*20cm |
| Uithoudingsvermogen tijd | >60 minuten (continu starten) |
| Voeding | Voeding lithiumbatterij |