| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808LB-1 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Dit zesband drone signaalschild is een veelzijdige signaalblokker die is ontworpen voor zowel binneninstallatie als buitenimplementatie.met een waterdicht behuizing met ingebouwde ventilator en geavanceerd koelsysteemMet een afdekkingsbereik van maximaal 2500 meter, is het een zeer betrouwbaar apparaat.Deze gevangenis signaal afscherming apparaat biedt flexibele antenne configuratie opties om te voldoen aan specifieke operationele vereisten.
| Modelnummer | WT900306 |
|---|---|
| Toepassing | Gevangenis-, bomverwijderings- en beveiligingsdiensten |
| Jammerfrequentie | 2.4G, 5.8G, GPSL1, Wi-Fi 5.2G, 3.6G, 433MHz |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Tot 2500 m |
| Type antenne | Directionele of omnidirectionele antenne |
| Afmetingen | 530 × 300 × 200 mm (excl. antennes) |
| Handelsmerk | Wolvesteam |
| Oorsprong | VS |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 per jaar |
Kies tussen directionele antennes voor lange afstand, gerichte dekking of glasvezel omnidirectionele antennes voor 360 graden signaalstraling.Er zijn verschillende antennevergrotingen beschikbaar voor het aanpassen van de dekking patronen volgens uw specifieke operationele behoeften.
Ideaal voor gevangenissen, overheidsgebouwen, Homeland Security, correctionele centra, petrochemische industrie, sportlocaties, theaters, VIP-convooibeveiliging, bompreventie/verwijdering,scholen, universiteiten, overheidsinstellingen en elektriciteitscentrales.
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Stortingsbereik | Tot 2500 m (onder signaalniveau ≤-85 dBm) |
| Type | Drone Jammer |
| Stroomvoorziening | AC-adapter (50 tot 60Hz/100 tot 240V AC - DC27V) |
| Werktemperatuur | -20 tot +50oC |
| Bergingstemperatuur | -40 tot +60oC |
| Vochtigheid | 5% tot 80% |
Wij bieden uitgebreide aanpassingsdiensten voor frequentieinstellingen. Alle 6-12 frequentie modules kunnen flexibel gemengd worden volgens uw gedetailleerde vereisten.Beschikbare frequentieopties zijn onder meer CDMA 800, GSM 900, DCS 1800, PHS 1900, 3G 2100, verschillende WiFi-banden, 4G/LTE-frequenties, GPS-banden, VHF, UHF en RF-frequenties.
| Leveringstermijn | 2-3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |