| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808LA-1 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Professionele draagbare signaalverwarmer ontworpen voor bomverwijdering, gevangenisbeveiliging en bescherming van gevoelige locaties.Met zes frequentiebanden met een verstoringsbereik van maximaal 2500 m en aanpasbare antenneconfiguraties.
Dit zesband drone signaalschild is een veelzijdige signaalblokker die geschikt is voor zowel binneninstallatie als buitenimplementatie.De waterdichte behuizing is voorzien van een ingebouwde ventilator en een geavanceerd koelsysteem voor een betrouwbare werking in verschillende omgevingen.
Het schildbereik strekt zich uit tot 2500 meter.met aanpasbare antenne-opties, met inbegrip van richtingsantennes voor gerichte dekking en omnidirectionele antennes van glasvezel voor radiële signaaldistributie.
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Stortingsbereik | Tot 2500 m (onder signaalniveau ≤-85 dBm) |
| HS-code | 8543709200 |
| Afmetingen | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Gewicht | 25 kg |
| Type | Drone Jammer |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stroomvoorziening | AC-adapter (50 tot 60Hz/100 tot 240V AC -DC27V) |
| Type antenne | Directionele of omnidirectionele antenne |
| Werktemperatuur | -20 tot +50oC |
| Bergingstemperatuur | -40 tot +60oC |
| Vochtigheid | 5% tot 80% |
We bieden uitgebreide aanpassingsdiensten voor frequentieinstellingen. Alle 6-12 frequentie modules kunnen flexibel gemengd worden volgens uw specifieke vereisten.
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| Wifi3.6G | 3500-3600 MHz |
| Wi-Fi5.2G | 5100-5500 MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770MHz (VS) |
| 4G/LTE 800M | 790-826 MHz (EU) |
| 4G Wimax | 2300-2400MHz (VS) |
| 4G Wimax | 2620-2690MHz (EU) |
| GPS/L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS/L2 | 1200-1300 MHz |
| GPS/L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS/L4 | 1100-1200 MHz |
| VHF | 135-174MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Locker | 167-175 MHz |
| RF315 | 315 MHz |
| RF433 | 433MHz |
| RF868 | 868 MHz |
| Leveringstermijn | 2-3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |