| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808LA-7 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT900306 |
| Toepassing | Gevangenis-, bomverwijderings- en beveiligingsdiensten |
| Jammerfrequentie | 2.4G, 5.8G, GPSL1, Wi-Fi 5.2G, 3.6G, 433MHz |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Tot 2500 meter |
| Type antenne | Directionele of omnidirectionele antenne |
| Afmetingen | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Oorsprong | VS |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | Wifi 3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Werktemperatuur | -20 tot +50°C |
| Bergingstemperatuur | -40 tot +60°C |
| Vochtigheid | 5% tot 80% |
| Leveringstermijn | 2-3 weken na bevestiging van de bestelling en voorschot |
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |