| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808L-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT900306 |
|---|---|
| Toepassing | Gevangenis-, bomverwijderings- en beveiligingsdiensten |
| Gewicht | 25 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Tot 2500 m |
| Afmetingen | 530 × 300 × 200 mm (excl. antennes) |
| Type antenne | Directionele of omnidirectionele antenne |
| Oorsprong | VS |
| HS-code | 8543709200 |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Werktemperatuur | -20 tot +50oC |
| Bergingstemperatuur | -40 tot +60oC |
| Vochtigheid | 5% tot 80% |
| Stroomvoorziening | AC-adapter (50-60Hz/100-240V AC - DC27V) |
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770MHz (VS) |
| 4G/LTE 800M | 790-826 MHz (EU) |
| Wifi 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| Wifi 5.8G | 5725-5850 MHz |
| GPS/L1-L4 | 1100-1600 MHz |
| VHF/UHF | 135-174 MHz / 400-470 MHz |
| Leveringstermijn | 2-3 weken na ontvangst van de bevestigde bestelling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |