| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808L-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT900306 |
|---|---|
| Gewicht | 25 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 600W |
| Jamming-bereik | Tot 2500 meter |
| Afmetingen | 530 × 300 × 200 mm (exclusief antennes) |
| Antenne-opties | Directionele of omnidirectionele antenne |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +50ºC |
| Voeding | 100-240 V wisselstroom (50-60 Hz) |
| Handelsmerk | Wolventeam |
| Oorsprong | VS |
| HS-code | 8543709200 |
| Uitvoerinterface | Frequentiebereik |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850 MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600 MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |