| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808L-12 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT900306 |
|---|---|
| Toepassingen | Gevangenis, bomverwijdering, beveiligingsdiensten |
| Totaal uitgangsvermogen | 600 W |
| Stortingsbereik | Tot 2500 meter |
| Gewicht | 25 kg |
| Afmetingen | 530 × 300 × 200 mm (excl. antennes) |
| Type antenne | Directionele of omnidirectionele antenne |
| Stroomvoorziening | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 882/2004 vermelde voorwaarden zijn van toepassing op: |
| Werktemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Kanaal | Frequentiebereik |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Leveringstermijn | 2-3 weken vanaf bevestigde bestelling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |