| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808L-20-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850 MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600 MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Jamming-bereik | Tot 2500 m (onder signaalniveau ≤-85dBm) |
| Afmetingen | 530 x 300 x 200 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 25 kg |
| Type | Drone-stoorzender |
| Totaal uitgangsvermogen | 600W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (50 tot 60 Hz/100 tot 240 V AC - DC27V) |
| Antennetype | Directionele of omnidirectionele antenne |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +50ºC |
| Opslagtemperatuur | -40 tot +60ºC |
| Vochtigheid | 5%-80% |
| HS-code | 8543709200 |
| Frequentieband | Bereik |
|---|---|
| CDMA800 | 851-894 MHz |
| GSM-900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| WiFi3.6G | 3500-3600 MHz |
| Wi-Fi5.2G | 5100-5500 MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850 MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770 MHz (VS) |
| 4G/LTE 800M | 790-826 MHz (EU) |
| 4G Wimax | 2300-2400 MHz (VS) |
| 4G Wimax | 2620-2690 MHz (EU) |
| GPS/L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS/L2 | 1200-1300 MHz |
| GPS/L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS/L4 | 1100-1200 MHz |
| Marifoon | 135-174 MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Lojack | 167-175 MHz |
| RF315 | 315 MHz |
| RF433 | 433 MHz |
| RF868 | 868 MHz |
| Levertijd | 2-3 weken na ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% vooraf, 50% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |