| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808T5-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT808L-6B |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Typ van verstoringssysteem | Draagbare jammer |
| Kanaalnummer | 6 |
| Elke bandvermogen | 50 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 W |
| Stortingsbereik | 2-90 m |
| Vochtigheid | 5% tot 95% |
| Afmeting | 56 × 46 × 27 cm |
| Gewicht | 9 kg (systeem + batterij) |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA 851/869 ~ 894 MHz |
| CH2 | GSM 925/936 ~ 965 MHz |
| CH3 | DCS 1800 ~ 1990 MHz |
| CH4 | 3G 2110 ~ 2170 MHz |
| CH5 | 4G LTE: (USA:725-770MHz) of (Europa:790-826MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: (USA:2345-2400MHz) of (Europa:2620-2690MHz) |
| Leveringstermijn | 1-2 maanden na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% voorschot, 40% na een maand, 20% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal voor elk extra jaar |
| Productiecapaciteit | 2000 stuks/jaar |