| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808T20-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT808L-6B |
| Sollicitatie | Kantoor |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Jamming-bereik | 2-90m |
| Controle | Aan/uit met schakelaar |
| Transportpakket | Regelmatige verpakking |
| Specificatie | 56×46×27 cm |
| Handelsmerk | Wolven team |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8543709200 |
| Productiecapaciteit | 2000 STKS/jaar |
| Frequentiebereik | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Frequentie | CDMA/GSM/3G mobiele telefoon |
| Stoorzendertype | Draagbare stoorzender |
| Kanaalnummer | 6 |
| De kracht van elke band | 50W |
| Totaal uitgangsvermogen | 300W |
| Jamming-bereik | 2-90m |
| Sollicitatie | Militaire eenheden, gevangenis, politie, bomopruiming |
| Uitvoerinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | CDMA 851/869 ~ 894 MHz |
| CH2 | GSM-bereik 925/936 ~ 965 MHz |
| CH3 | DCS 1800 ~ 1990 MHz |
| CH4 | 3G 2110 ~ 2170 MHz |
| CH5 | 4G LTE: (VS: 725-770 MHz) of (Europa: 790-826 MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: (VS: 2345-2400 MHz) of (Europa: 2620-2690 MHz) |
| Uitgangsvermogen | EIRP 15W (elke band) |
| Antenne | Paneelantenne-geïntegreerd |
| Bereik | Tot 80 meter afstand |
| Stoorzendermodulenummer | 6 |
| Bedrijfsduur van de batterij | 1,5 uur |
| Ingangsspanning voedingsadapter | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Gewicht | 9 kg (systeem + batterij) |
| Dimensie | 47 × 11 × 36 cm (L × B × H) |
| Levertijd | 1-2 maanden vanaf ontvangst van de bevestigde aankooporder en vooruitbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis software-updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | Na het 4e jaar: 5% van het totaal voor elk jaar |