| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT808H100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Modelnummer | WT808L-6B |
| Sollicitatie | Kantoor, leger, beveiligingsfaciliteiten |
| Bedrijfsvochtigheid | 5%-95% |
| Jamming-bereik | 2-90 meter |
| Controlemethode | Aan/uit-schakelaar |
| Afmetingen | 56×46×27 cm |
| Merk | Wolven team |
| Oorsprong | China |
| Kanaal | Frequentiebereik |
|---|---|
| CH1 | CDMA 851/869 ~ 894 MHz |
| CH2 | GSM-bereik 925/936 ~ 965 MHz |
| CH3 | DCS 1800 ~ 1990 MHz |
| CH4 | 3G 2110 ~ 2170 MHz |
| CH5 | 4G LTE: (VS: 725-770 MHz) of (Europa: 790-826 MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: (VS: 2345-2400 MHz) of (Europa: 2620-2690 MHz) |
| Uitgangsvermogen per band | EIRP 15W |
| Antennetype | Paneelantenne-geïntegreerd |
| Maximaal bereik | Tot 80 meter |
| Bedrijfsduur van de batterij | 1,5 uur |
| Stroominvoer | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Gewicht | 9 kg (systeem + batterij) |
| Afmetingen | 47 × 11 × 36 cm (L × B × H) |
| Levertijd | 1-2 maanden vanaf orderbevestiging |
| Betalingsvoorwaarden | 40% vooraf, 40% na één maand, 20% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |