| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | Wt101jd10-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitvoerinterface | Afschermingsbandfrequentie (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620 MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850 MHz |
| Voeding | AC110~220V/DC-48V (optioneel) |
| Totaal RF-vermogen | 15W |
| Ingebouwde batterij | DC-24V 8AH (ondersteunt 120 minuten werking op vol vermogen) |
| Afschermingsgebied | 800-1200 meter |
| Stroomverbruik | 80W |
| Gewicht | 6,0 kg |
| Afmetingen | 960×400×230 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
Onze producten ondergaan strenge kwaliteitscontroles en zijn geaccrediteerd als de hoogste kwaliteit in de branche. Met meer dan 10 jaar ervaring in de productie van elektronische apparatuur bedienen we klanten in Azië, Europa en Noord-Amerika.
OEM- en ODM-services beschikbaar voor aangepaste vereisten.
| Levertijd | 3-5 dagen na orderbevestiging en vooruitbetaling |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% vooraf, 50% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |