| Merknaam: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiated price |
| Levertijd: | 3-4 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Uitgangsinterface | Uitgangsfrequentie |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH4 | RF800/900: 820-926MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 40 W |
| Stortingsbereik | Tot 1500 m (afhankelijk van de sterkte van het signaal van de mobiele telefoon) |
| Stroomvoorziening | AC 110V of 220V, DC 12V of DC 24V (optioneel) |
| Antennen | Ingebouwde antennes |
| Afmetingen | 960 × 400 × 230 mm |
| Gewicht | 6.00kg |
| Ingebouwde batterij | DC-24V 8AH / Ondersteunt 120 minuten werking |