| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101JN10-3 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitvoerinterface | Schildbandfrequentie |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620 MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850 MHz |
| Totaal RF-vermogen | 15W |
| Stroomverbruik | 80W |
| Gewicht | 6,0 kg |
| Afmetingen | 960×400×230 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Levertijd | 3-5 dagen na orderbevestiging |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% vooraf, 50% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden met gratis software-updates |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |