| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101JQ20-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Jamming-bereik | 800-1200 meter |
| Voeding | 220VAC, 24VDC batterij |
| Geblokkeerde frequenties | WiFi 2.4G, 5.2G, 5.8G, GPS, 433Mhz |
| Levensduur van de batterij | 1-2 uur (oplaadbaar) |
| Bouw | Waterdichte behuizing |
| Frequentiecontrole | Onafhankelijke RF aan/uit-schakelaars voor elke band |
| Gewicht | 6,0 kg |
| Afmetingen | 960×400×230 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +55°C |
| Item | Details |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen na orderbevestiging |
| Betalingsvoorwaarden | 50% vooraf, 50% vóór verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hongkong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates gedurende 36 maanden |
| Uitgebreide garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het 4e jaar |