| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101JR10-6 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Handheld draagbare WiFi 2.4G 5.8G GPS signaal anti-drone jammer met effectief bereik tot 1000 meter.het dwingen van drones om te vallen of terug te keren naar hun oorsprong.
| Uitgangsinterface | Frequentieband schild (MHz) |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Stroomvoorziening | AC110~220V/DC-48V (optioneel) |
| Totaal RF-vermogen | 15W |
| Ingebouwde batterij | DC-24V 8AH/Support 120min Vol vermogen werken (optioneel) |
| Beschermingsgebied | 800 ~ 1200 m |
| Energieverbruik | 80 W |
| Gewicht | 6.0 kg |
| Grootte | 960 × 400 × 230 mm |
| Vochtigheid | 30% tot 95% |
| Versnellingstemperatuur | -10 tot +55 graden Celsius |
Vooral gebruikt op vliegvelden, wetenschappelijke onderzoekscentra, detentiefaciliteiten, ondervragingskamers, rechtbanken, werkkampen,en andere gevoelige locaties, met inbegrip van militaire of overheidsgebouwen. Ook geschikt voor:
| Leveringstermijn | 3-5 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |