| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | WT101JS10-4 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Uitgangsinterface | Schildfrequentieband (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Stroomvoorziening | AC 110-220V / DC 48V (optioneel) |
| Totaal RF-vermogen | 15W |
| Ingebouwde batterij | DC 24V 8AH (ondersteunt 120min vol vermogen) |
| Beschermingsgebied | 800-1200 meter |
| Gewicht | 60,0 kg |
| Afmetingen | 960 × 400 × 230 mm |
| Werktemperatuur | -10°C tot +55°C |
| Leveringstermijn | 3-5 dagen na bevestiging van de bestelling en voorschot |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB Hong Kong/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | 5% van de totale kosten per jaar na het vierde jaar |