| Merknaam: | Wolves Teams |
| Modelnummer: | Gewicht-S5000 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 360 |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | China |
| Certificering | CE |
| Stortingsbereik | 800-1200 meter |
| Stroomvoorziening | 220VAC, 24VDC batterij |
| Antennen | Ingebouwde antenne |
| Geblokkeerde frequenties | Wifi 2.4G, 5.2G, 5.8G, GPS, 433Mhz |
| Levensduur van de batterij | 1-2 uur (oplaadbaar) |
| Type | Waterdicht |
| Frequentieregeling | onafhankelijke RF-aan-/uitschakelaars voor elke band |
| Afmetingen van de verpakking | 960 × 750 × 140 mm |
| Toeleveringsvermogen | 100 stuks per maand |
| Uitgangsinterface | Schildbandfrequentie (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500 MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Stroomvoorziening | AC110~220V/DC-48V (optioneel) |
| Totaal RF-vermogen | 15W |
| Ingebouwde batterij | DC-24V 8AH/Support 120min Vol vermogen werken (optioneel) |
| Beschermingsgebied | 800 ~ 1200 m |
| Energieverbruik | 80 W |
| Gewicht | 6.0 kg |
| Afmetingen | 960 × 400 × 230 mm |
| Vochtigheid | 30% tot 95% |
| Werktemperatuur | -10 tot +55 graden Celsius |
| Verpakking | Doos |
| Categorie | Detail |
|---|---|
| Leveringstermijn | 3-5 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling en de voorschotbetaling |
| Betalingsvoorwaarden | 50% voorschot, 50% voor verzending |
| Leveringsvoorwaarden | FOB HONGKONG/VS |
| Garantie | 36 maanden |
| Software-updates | Gratis updates voor 36 maanden |
| Verlengde garantie | Na het vierde jaar: 5% van het totaal per jaar |